• Pagrindinis
  • pardavimas
  • Motociklo Magnetinio variklio Uždegimo ritė CBT250 CA250 DD150 DD250 ATV250 statoriaus ritės Rotoriaus 253FMM Dvigubas cilindras

Greita peržiūra

10

pardavimas

Motociklo Magnetinio variklio Uždegimo ritė CBT250 CA250 DD150 DD250 ATV250 statoriaus ritės Rotoriaus 253FMM Dvigubas cilindras

€34.10

Žymos: Uždegimo Statoriaus, Rotoriaus, Variklio Statoriaus, magnetinis rotorius, Pigūs uždegimo statoriaus, rotoriaus, Aukštos Kokybės variklio statoriaus, Kinija magnetinis rotorius Tiekėjų.


  • SKU: v1372
  • Pakuotės Dydis: 18cm x 19cm x 15cm (7.09in x 7.48in x 5.91in)
  • Įrenginio Tipas: Nustatyti
  • Pakuotės Svoris: 2.0kg (4.41lb.)

Perkamiausi

Aprašymas

Papildoma informacija

  • Prekės Pavadinimas: FĮD
  • Išorės Bandymų, Sertifikavimo: CSA
  • Specialios Funkcijos: Elektros Energijos Gamybos
  • Elemento Plotis: 11.8cm
  • Modelio Pavadinimas: CBT250 CA250 DD150 DD250 ATV250
  • Elemento Tipas: Motociklo Variklis
  • Prekės Svoris: 2kg
  • Elemento Aukštis: 6.1cm
  • Elemento Ilgio: 11.8cm
  • Medžiagos Tipas: metalo magnetas

Atsiliepimai (1)

Parašyti atsiliepimą

12345

  • Abdillah Noussoura

    it is fast (10 days) and the time match the description, satisfied with the

€65.72 €52.58

Striukės & Paltai

Žiemos Vilnos Moterų Apsiaustu Magijos mokyklos Kailis Aukso Lazdele Knygos Star Siuvinėjimo Gothic Lolita Princess Royal Ilgai Žaliojo Preppy Mišiniai

Būklė: nauja Stilius: Preppy stilius Spalva: Tamsiai mėlyna,Vyno raudona Pakuotė: Vienas gabalas Kailis Dydis: Ilgis 77cm Pečių, ne tik, Biustas 104cm, Rankovės ilgis 67 cm Plytelių dydis: (rankinis matavimai 1-2 cm paklaida, vieneto: cm) Kaip pasirinkti tinkamą dydį? 1.Pasirinkite arčiau peties,krūtinės,juosmens matavimo

€73.12

Ryšių Įranga

100M Šarvuotos kabelių Pluošto Pleistras Laido ,LC LC ,LC-LC,SM, 9/125, Dvipusis

Produkto Savybės Jungties Tipas: Single Mode LC-LC Ilgis: 100 Metrų Kryptis Tipas: Duplex (2 Kryptis) Šerdies Apvalkalo Skersmuo: vienos rūšies 9/125 Apvalkalu: Vidaus Patalpų Šarvuotos Jungtys: Vyras vyro Transportas: 1. Organizuojame siuntos nuo pirmadienio iki penktadienio. Laivybos apima pakavimo ir tvarkymo mokesčiai. 2.

€6.84 €8.04

Fine Jewelry

Elegantiško Dizaino, Natūralios Baltos Perlamutro Žiedas Moterims Vestuvių Papuošalai, Dovanos, 8-9MM Gėlavandenių Perlų Žiedas Fine Jewelry Didmeninė FEIGE

PRODUKTO INFORMACIJA PRODUKTO INFORMACIJA [Prekių Pavadinimas] FEIGE [Elemento Tipas] Pearl Žiedai [Ring Size] Keičiamo Dydžio [Pearl Tipo] Gėlo Vandens Perlai [Pearl Color] Natūralus Baltas [Pearl Size] 8-9mm [Perlo Formos,] Butas turas [Perlų Paviršiaus] Beveik be trūkumų [Metalai Juosta] Auksą, Padengtą [Pusėje

Prisijunkite Prie Mūsų Naujienlaiškį